נגישות
 • טיסות לוינה

 • טיסה ומלון בוינה
 • מלונות בוינה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות לוינה ברגע האחרון

טיסות זולות לוינה

טיסות לוינה

טיסה לוינה

25/10/20 - 29/10/20
טיסות - סדירות
 
$307
טיסות זולות לוינה
טיסות ישירות לוינה

מידע על חופשה בוינה והזמנת טיסות זולות לוינה

מידע על העיר וינה, מה עושים בוינה? המלצות וטיפים, מפת העיר ותחזית מזג האוויר

טיסות לוינה


העושר התרבותי הרב בשילוב ההיסטוריה המסועפת של העיר, הפכו את וינה לאחת מערי הבירה החשובות ביותר באירופה ובעולם כולו וליעד תיירותי מבוקש. לצד מבנים עתיקים המספרים את סיפורן של האימפריות ששלטו בעיר, ניתן להבחין במבנים מודרניים הממוקמים בסמיכות, אחת הדוגמאות המובהקות לכך היא בניין האס המודרני אשר מחלונותיו משתקפת קתדרלת סטפן הקדוש, אשר נבנתה במאה ה-12 ומהווה את אחד מסמליה הבולטים של וינה.

המעמד המכובד של אייקון וינאי אינו שמור רק למבנים ההיסטוריים, אלא גם לאנשי הרוח אשר התגוררו בעיר. בין תושביה המפורסמים נמנים המלחינים וולפגנג אמדאוס מוצרט, לודוויג ואן בטהובן, פרנץ שוברט, יוזף היידן וגוסטב מאהלר, זיגמונד פרויד, הפילוסוף לודוויג ויטגנשטיין, הסופר סטפן צווייג ואבי הציונות, בנימין זאב הרצל.

גם להיסטוריה של יהדות אוסטריה, שמור מקום של כבוד. המוזיאונים המוקדשים ליהדות ממוקמים במרכז העיר ומספקים הצצה לחיי היומיום של יהודי וינה לפני מלחמת העולם השניה ומארחים תערוכות בנושאים שונים. כדאי לבקר באנדרטה המיוחדת והמקורית לזכר תושבי העיר שנספו בשואה, המכונה סרוויטנגאסה 1938. האנדרטה מכילה מאות מפתחות הנושאות תגים ועליהם השמות של היהודים שגרו ברחוב סרוויטנגאסה.

בניגוד לשנים קודמות, חופשה בוינה זמינה יותר מאי פעם בזכות חברות התעופה המשווקות טיסות זולות לוינה וממנה, מומלץ להזמין כרטיסים דרך אחת מחברות הלואו קוסט באתר. השילוב בין ישן וחדש ניכר היטב ברחובות העיר. חופשה המשלבת גם תרבות ואמנות, גנים ירוקים ופארקים עירוניים, מוסדות קולינריים מובילים (ממסעדות, גלידריות ובתי קפה ועד לכרמים, יקבים ומבשלות בירה), שופינג מנצח וחיי לילה תוססים.


טיסות ישירות לוינה - טיפים ומזג אוויר


בשל היותה יעד תיירותי מבוקש, מומלץ להימנע מביקור בעונת הקיץ העמוסה. התקופה המומלצת לחופשה היא עונת הסתיו. השמיים הכחולים אפורים בשילוב צבעי הענבר של השלכת והמבנים העתיקים, מקנים אווירה רומנטית ביותר למבקרים. אם בחרת בכל זאת להזמין טיסה זולה לוינה בעונת הקיץ, מומלץ להתעדכן בפסטיבלים, בקרנבלים ובאירועי התרבות השונים המתקיימים בעיר.

כשהחורף האירופי הקר מכסה את וינה בשמיכת שלג לבנה, זה הזמן להתכנס בין קירות. האפשרויות הן רבות ומרתקות. ניתן לבלות שעות ארוכות בגלריות ובמוזיאונים הרבים (לא לפספס את מוזיאון הקונסהיסטורישס, המוקדש לתולדות האמנות ומהווה פנינה ארכיטקטונית מרהיבת עין). מעבר למקומות בילוי נהדרים, בתי הקפה של וינה הם מוסד של ממש. בכל בית קפה מוצע מגוון רחב ומרשים ביותר של שלל סוגי קפה ושאר משקאות חמים.

מי שאינו נרתע ממזג האוויר הקר, ישמח לגלות מגוון פעילויות חורף מהנות. אתרי סקי הממוקמים במרחק נסיעה קצרה מהעיר, משטחי החלקה על הקרח הממוקמים בלב העיר, שווקים ססגוניים המוקדשים לחג המולד ומסיבת סילבסטר תוססת הנערכת בכל שנה בעיר העתיקה ופותחת את עונת הנשפים.  

וינה - מזג אוויר

currentdaysun.png
שלישי ° 7 - ° 14
sunSmall.png
sunSmall.png
sunSmall.png
 • 8-15
 • 9-15
 • 10-15